צילומי בת מצווה הם אחד החלקים המרגשים בחגיגות בת המצווה. אין כמעט נערה שלא רוצה לבצע צילומים משלה, כאלו שילוו את החגיגות. עם כל ההתרגשות של החוגגות, פעמים רבות ההורים מתרגשים קצת פחות. יש לא מעט הורים שחוששים מהצילומים, דואגים שהם לא יהיו ראויים ואף יכולים לפגוע בחוגגת.

אני כאן כדי להרגיע את כל ההורים שמודאגים מכל העיניין. ממש כאן למטה אענה על שלוש השאלות הכי נפוצות שאני מקבלת מהורים בנוגע לצילומים.

האם אנחנו יכולים להיות נוכחים בצילומי בת המצווה?

כמובן שכן! ההורים מוזמנים להגיע ולהיות חלק בתהליך, לא משנה היכן הם מתקיימים. אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו לכל הלוקיישנים ולהיות חלק מהחגיגה. עם זאת, חשוב לוודא כי הפוקוס נשאר על החוגגת ושהיא מקבלת את התוצר הרצוי. בסופו של דבר כולנו התכנסו על מנת לשמח אותה, אז חשוב להשאיר את המצב כך.

מהו התוצר שאנחנו מקבלים מצילומי בת המצווה?

לאחר הצילומים, תוכלו לקבל את התמונות בפורמט דיגיטלי. מעבר לתמונות עצמם, אתם יכולים לקבל אלבום מהממם ומעוצב. לא כל צילומי בת מצווה מחייבים רכישת של אלבום תמונות מפותח, אך זאת תוספת מעולה. בנוסף, גם חווית הצילומים עצמה היא תוצר משמעותי בפני עצמו. נערות רבות רואות את יום הצילום כיום מפתח בגיל ההתבגרות שלהם וזהו יום שיישאר איתם. כבר שנים שאני במקצוע ודואגת שכל נערה תצא מהיום עם התחושות הכי טובות שיש.

זה לא דבר קצת מיותר?

ממש לא! בעולם של היום, שנסוב סביב תמונות ורשתות חברתיות, לנערות נהיה חשוב להפגין את עצמן. אתם כבר בוודאי יודעים שהצילומים נהיו חובה של ממש בכל אירוע, ודי בצדק. מעבר לחשיבות שיש לנערות, היא דרך שלהן לבטא את עצמן. זו דרך לגרום להן להרגיש יותר טוב עם עצמן, יותר מחוברות לעצמן והרבה יותר שלמות. עבורנו זו רק תמונה, אך עבורן זה הרבה יותר.

אני מקווה שהצלחתי לחדש לכם משהו על צילומי בת מצווה. אני יודעת שיש לא מעט הורים שחוששים מהם, אך הם יכולים להיות חוויה חיובית מאוד. הטרנדים השתנו מאוד מאז שאנחנו היינו ילדים, וחשוב להבין את הרצונות של הנערות שלנו. אם עדיין נותרו לכם שאלות אתם תמיד יכולים לפנות אליי! אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר באמצעות הטלפון: 072-2231104.

072-393-7647