קודן לשער כניסה הוא מוצר שניתן לראות כמעט בכל נכס בישראל. לא משנה אם מדובר בבית משותף, בית פרטי או עסק – הוא תמיד יהיה שם. בעלי עסקים ונכסים רבים בישראל כבר הבינו את היתרונות שלו, מכשיר קטן שיודע לעשות הרבה. עם זאת, עדיין יש לא מעט אנשים שלא לגמרי מבינים את היתרונות של הקודן. יש החושבים שמדובר במכשיר מעט מיושן, כזה שלא נותן לכם הרבה אופציות שימוש ותפעול. להם אנחנו אומרים: תחשבו שוב.

במאמר הזה נעבור אתכם על כמה מהיתרונות הבולטים של קודן. ננסה להסביר לכם שגם ב-2022 מדובר במוצר רלוונטי, אמין ויעיל שישמור מעולה על כל נכס. אם גם אתם ספקנים בנושא, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

קודן לשער כניסה – השאירו את המפתחות בבית

אולי היתרון הגדול ביותר של קודן לשער כניסה הוא הנוחיות שלכם. אם עד עכשיו הייתם צריכים להסתובב עם מפתחות כניסה לעסק או לבניין, עכשיו זה מיותר. באמצעות קוד פשוט תוכלו להיכנס לנכס שלכם מבלי להסתובב עם צרורים כבדים ורועשים. אתם אלו שקובעים את הקוד ורק אתם אלו שתוכלו לקבוע מי ייכנס ומי לא. בנוסף, אין חשש שתאבדו את המפתח ומישהו ישכפל אותו וינסה להיכנס. אין דרך לבצע את אותו דבר על קודן.

הטכנולוגיה לא נשארת מאחור

חשבתם שקודן הוא רק רצף מספרים? הטכנולוגיה של היום אפשרה לנו לשכלל כל קודן לשער כניסה ולמטב את האבטחה שלו. איך עושים את זה? כיום יש קודנים שנפתחים אך ורק מטביעות אצבע שהוגדרו להם מראש. קודנים אלו אמינים הרבה יותר והרבה פחות קלים לפיצוח ופריצה.

קודן לשער – תחושת ביטחון במינימום מאמץ

הבריאות הנפשית והרוגע שלכם שווים כל מחיר, וזה הצורך שקודן לשער כניסה עונה עליו. הקודן הוא מוצר כמעט בלתי מורגש, מה שיכול להשאיר אתכם בראש שקט. לא מדובר במוצר מאיים ומפחיד שמייצר אווירה מלחיצה, בסך הכל לוח קטן בכניסה לבניין. עם קודן תוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים בכל שעה.

 

אנחנו ב”מיגוון שירותי מיגון” מקווים שהצלחנו להסביר לכם קצת יותר על קודן לשער כניסה. הוא אולי נראה כמו מוצר מאליו או מוצר מיותר, אך הוא יכול לעשות שינוי גדול. אנחנו יודעים שהמאמר יחסית קצר ויכול להיות שיש לכם עוד שאלות או התלבטויות בנושא. במידה וכן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון: 050-8090829.

072-393-7647